Продовжуючи, ви приймаєте правила сайту та політику конфіденційності. Тож у сучасній практиці веб дизайну прийнято називати даний вид дизайну як UX/UI. ui ux курси Mike Locke — величезна кількість контенту, пов’язаного з дизайном та UX-дизайном, починаючи від відеоуроків, і закінчуючи кар’єрними порадами.
Основні Задачі Ui/ux-дизайнера, Його Роль В Проєкті
Вони доповнюють одна одну, тому простіше найняти універсального спеціаліста. Крім професійних навичок, для роботи в цій сфері потрібно бути комунікабельним, уважним, організованим і допитливим командним гравцем. А ще бажано добре знати англійську (для спілкування, читання документації, навчання або фрилансу). У портфоліо дизайнерів, резюме та вакансіях компаній UI/UX часто пишуть разом.
Перспективи Професії Та Можливості Кар’єрного Росту Ui/ux-дизайнерів
UI описує взаємодію користувача з інтерфейсом програмного забезпечення, включаючи вигляд, розміщення та функціональність його елементів. UX, з іншого боку, описує сприйняття користувача взаємодії з програмним забезпеченням та включає в себе відчуття, емоції та задоволення від взаємодії з продуктом. Європейські країни можуть конкурувати з Америкою в плані заробітної плати дизайнерів інтерфейсів користувача. Так, у Швейцарії фахівець у цій галузі заробляє на місяць $8 660, у Великій Британії – $6 600, в Ірландії – $5 660, у Німеччині – $5 400. Найнижчі зарплати – у Румунії, Хорватії, Угорщині, Чехії, Польщі, Греції та Словаччині – від $1 600 на місяць.
- Фахівець у цій сфері повинен мати такі якості, як логічне мислення, акуратність, увага до деталей, аналітичні та комунікативні здібності, креативність.
- Це допомагає студентам розуміти, яким чином їх дизайн впливає на поведінку користувачів та як можна зробити інтерфейс більш зручним і ефективним.
- Урахувати всі нюанси візуальної частини цифрового продукту, його використання, навігацію елементів інтерфейсу можуть тільки справжні професіонали своєї справи.
Що Потрібно Для Того, Щоб Стати Ui/ux-дизайнером
Це далеко не повний список вишів, де можна здобути вищу освіту у сфері веб-дизайну. У нашій добірці представлені лише деякі університети у різних країнах, щоб ви побачили приблизні вимоги до абітурієнтів. Якщо ви серйозно налаштовані вступати до вищого навчального закладу, визначтеся з країною, в якій хочете навчатися, і виберіть ВНЗ з відповідними умовами. UI/UX-дизайнеру важливо знати тонкощі проектування інтерфейсів та мови програмування, розуміти причини поведінки користувачів, мати добрий смак.
Але варто бути обережним у виборі, оскільки не всі з них пропонують достатню практику або достатньо знань. Таким чином, поки ці фактори залишаються актуальними, попит на UX/UI-дизайнерів тільки зростатиме. UI дизайн відповідає за сприйняття та реакцію людини, які виникають у результаті використання продукту.
Це тому, що такі дизайнери в своїй роботі займаються і графічною складовою інтерфейсу (UI) і його логікою (UX). Якщо не пропрацьовувати і UI, і UX, то на виході матимемо або гарний зовнішньо, проте незручний інтерфейс, або корисний продукт, що буде візуально непримітним. Він взаємодіє з розробниками, проект-менеджером та веб-дизайнером, а також тісно пов’язаний з UI-дизайнером або бере його завдання на себе. При суміщенні функцій UI/UX-дизайнер займається проектуванням інтерфейсу та оформленням усіх елементів.
Прості дії, щоб користувачеві не потрібно було думати, що робити. Справжній професіонал не спиратиметься на свою думку і не прийматиме раптові рішення. Найкращим рішенням буде обрати спеціалізовану онлайн-програму, де вас навчатимуть згідно з останніми тенденціями та з використанням сучасних технологій. Я бачив, як джуни ставали лідами й за рік, хоча це смішно. Серйозний левел отримують після 2–3 років постійного розвитку і навчання. Інформація подається структуровано і послідовно — отримуєш тільки те, що треба.
Чи ви натискаєте кнопки на арифмометрі, крутите рукоятку точильного каменю або робите свайп по екрану смартфона — все це інтерфейси, за допомогою яких ви взаємодієте з механізмами. При цьому інтерфейс зовсім не обов’язково має бути цифровим. Просто саме слово «інтерфейс» було запозичене з англійської зовсім недавно і докотилося до нас лише цифрову епоху. Основна відмінність UX та UI – в тому, що UX-дизайн визначає план взаємодії користувача з інтерфейсом. А UI-дизайн вже передбачає реалізацію всіх етапів користувача на його шляху до кінцевої мети покроково і як вони виглядатимуть.
У рамках курсу студенти навчаються розробляти дизайн-концепції, створювати прототипи та тестувати їх на різних пристроях, використовуючи популярні інструменти та програми. Курс також включає в себе вивчення основ UX-дослідження, зокрема збору та аналізу даних про користувачів та їх потреби. Це допомагає студентам розуміти, яким чином їх дизайн впливає на поведінку користувачів та як можна зробити інтерфейс більш зручним і ефективним. Для того, щоб стати дизайнером UI/UX, потрібно набути відповідних знань та навичок. Перш за все, варто засвоїти основні принципи дизайну, техніки роботи з графічними програмами, а також навчитися процесу проектування інтерфейсів та їх тестування.
Щоб відрізнити хорошу картину від бездарної, якісний текст від посереднього та класний продукт від ординарного, потрібна надивленість. Це почуття смаку та стилю, сформовані на базі переглянутих фільмів, картин, дизайнів, прочитаних книг. Вони дозволяють видавати геніальні ідеї та вчать грамотно оцінювати побачене.
Професія UI та UX-дизайнера з кожним роком стає дедалі популярнішою. У зв’язку з цим виникає питання, чим вона відрізняється від веб-дизайнера, якщо той і інший зайнятий розробкою дизайну діджитал-проектів. UI/UX-дизайнер має розвиватися, освоювати нові інструменти, відточувати навички. Тоді він буде затребуваним фахівцем та зможе заробляти більше. Але безпосередньо UI/UX-дизайн бере свій початок із 1970-х років. У той час для керування використовувався командний рядок, в який потрібно ввести довгий код.
Деякі роботодавці можуть вимагати від вас швидко освоїти конкретне програмне забезпечення, але міцна основа в інструментах проектування дасть вам необхідну адаптивність. UX (User Experience) дизайн відповідає за враження користувача продукту. Він працює над тим, щоб досвід взаємодії користувача з продуктом був найкращим. Він не ставить за мету задовольнити запити користувача, а швидше вирішує конкретні бізнес-завдання. У межах однієї компанії/проєкту можуть працювати спеціалісти з UX та UI дизайну окремо.